Projekt unijny POIG 8.2.

Firma MoSoCo z powodzeniem zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.2. Wdrażanie elektronicznego biznesu typu B2B pomiędzy współpracującymi firmami.

elektroniczna platforma zamówień

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej powstała bardzo rozbudowana platforma informatyczna, pozwalająca na usprawnienie współpracy pomiędzy firmami, poprzez cyfryzację i automatyzację relacji handlowych i usługowych, w tym przede wszystkim pozwala ona na składanie zapytań ofertowych zarówno ze strony partnerów zainteresowanych sprzedażą jak i zakupem towarów lub usług. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestniczeniem w zapytaniach zakupowych lub sam zamierzasz złożyć zamówienie na interesujące Ciebie towary lub usługi z oferty MoSoCo, zarejestruj się w systemie, i po weryfikacji oraz podpisaniu umowy, będziesz mógł składać zapytania oraz odpowiadać na oferty zakupu.

Interaktywny sklep MoSoCo

Większość sklepów z jakimi mamy do czynienia w Internecie to aplikacje umożliwiające sprzedaż towarów lub usług jakie ma sprzedający w swojej ofercie. Sklep MoSoCo, zbudowany na bazie platformy B2B wdrożonej w ramach projektu współfinansowanego przy udziale środków Unii Europejskiej, pozwala jego klientom na składanie zapytania ofertowego na poszukiwane towary lub usługi. Platforma B2B zbuduje zapytanie skierowane do wielu Partnerów MoSoCo. Po uzyskaniu odpowiedzi od Partnerów, platforma wybierze najbardziej optymalną ofertę, pod względem ceny lub terminu dostawy, i przedstawi ją składającemu zapytanie. Co ważne, platforma pozwala na integrację dostaw od różnych dostawców, a więc kupujący nie musi się martwić, że nie znajdzie całej oferty w jednym miejscu.

Firma MoSoCo jako operator telekomunikacyjny działający na rynku cyfrowych usług stacjonarnych i mobilnych, jest nastawiony na dostawę swoim klientom rozwiązań telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych powstałych przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
 
Jest także organizacją wspierającą realizację nowatorskich pomysłów i projektów w dziedzinie IT, poprzez ich inkubację, złożenie w całość, znalezienie relacji inwestorskich i partnerskich, krótkoterminowe i długoterminowe finansowanie budowy i rozwoju oraz kompleksowe przeprowadzenie testów i końcowego rynkowego wdrożenia.
 
Celem firmy MoSoCo jest komercjalizacja wdrażanych projektów. Wprowadzając kierunkowe zarządzanie projektami MoSoCo dąży także do maksymalizacji ich wartości poprzez ich skuteczną i wielokanałową propagację na rynku usług telekomunikacyjnych i informatycznych. MoSoCo działa na zasadach partnerskich tworząc wokół siebie rodzinę firm wzajemnie się wspierających i wspólnie realizujących powzięte cele biznesowe. Dzięki uzyskanemu w ten sposób efektowi synergii udało się firmie MoSoCo, wraz jej z Partnerami, zrealizować bardzo dużo ciekawych i nowatorskich projektów z branzy telekomunikacyjnej i IT. Wiele projektów MoSoCo zyskało międzynarodowe uznanie, a niektóre z nich, tak jak projekt technologicznej platformy obsługi transakcji zbliżeniowych w modelu Cloud Computing, 
o nazwie własnej MoSiVO NFC, zostały nominowane do światowej nagrody Contactless and Mobile Awards 2013 w Londnie, lokując myśl techniczną  polskich inżynierów w gronie najlepszych rozwiązań telekomunikacyjnych świata. 
 
Alternatywą dla obecnie dostępnych rozwiązań płatnego dostępu do Internetu oraz rozwiązań informatycznych. jest budowana przez MoSoCo oraz firmy partnerskie wraz z firmami z grupy kapitałowej FNT, wysoko technologicznie zaawansowanej teleinformatycznej platformy usług dodanych do usług telekomunikacyjnych, zawierająca dużą ilość serwisów usług dodanych VAS oraz aplikacji dedykowanych dostępnych w modelu Software as a Service, dzięki której klienci i partnerzy zawsze i wszędzie mają dostęp do wiedzy oraz cyfrowych danych firmowych lub prywatnych.  
 
Firma MoSoCo w pełni obejmuje finansowaniem projekty technologiczne realizowane we współpracy z Partnerami, które zostały zatwierdzone przez zespół kwalifikacyjny ds. projektów IT i ICT.
 
Firma MoSoCo jest również infrastrukturalnym globalnym operatorem telekomunikacyjnym zarówno sieci stacjonarnych, jak i ruchomych (mobilnych), który świadczy usługi telekomunikacyjne, w tym m.in. w zakresie mobilnej i stacjonarnej telefonii cyfrowej, wideotelefonii, transmisji danych oraz usług telewizyjnych w ramach własnej platformy zintegrowanych usług multimedialnych Qube TV.
 
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników i stałemu udoskonalaniu autorskich rozwiązań informatycznych jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi klienta.
 
Usługi Spółki:
  1. OSA Net to szerokopasmowa bardzo szybka sieć dostępu do zasobów cyfrowych, w tym do Internetu. Prędkość przesyłu danych do i od urządzenia to blisko 300 Mbps (mega bitów na sekundę). Obecnie trwają prace nad nowym rozwiązaniem stacji bazowych, które pozwoli na przesył danych z prędkością bliską 450 Mbps (mega bitów na sekundę).
  2. Mobile Everest HotSpot. HotSpot (w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski oznacza "gorący punkt") – jest to otwarty punkt dostępu do telekomunikacyjnych sieci cyfrowych, m.in. umożliwiający połączenie użytkownika z Internetem, które najczęściej realizowane jest za pomocą sieci bezprzewodowej opartej na standardzie WiFi 802.11 b/g/n lub BlueTooth.
 
HotSpoty najczęściej są instalowane w miejscach publicznych, w hotelach, restauracjach, na lotniskach, dworcach, uczelniach, w centrach handlowych, centrach miast i innych miejscach często i chętnie odwiedzanych przez ludzi (np. w parkach). HotSpoty umożliwiają posiadaczom komputerów przenośnych (laptopów), a także palmtopów, telefonów komórkowych i innych urządzeń (np. odbiorników GPS, aparatów fotograficznych, kamer) wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11 b/g/n podłączenie się oraz dostęp do zasobów Internetu. Usługa czasami jest bezpłatna albo też płatność następuje za pomocą karty kredytowej lub zakupu odpowiedniego kuponu-voucheru.
W przypadku gminnych lub miejskich punktów dostępowych użytkownik otrzymuje  bezpłatny dostęp, ale ma pewne ograniczenia czy to w zakresie usług, czy też limitu przesyłu danych lub prędkości łącza.
Podstawowym elementem HotSpotu jest tzw. AP (z języka ang. Access Point czyli – punkt dostępu. Jest to urządzenie (najczęściej router), które świadczy usługi dostępowe do innej przewodowej sieci komputerowej, umożliwiając poprzez nią świadczenie określonych przez administratora usług, np. dostęp do zasobów sieci, udostępnianie połączenia internetowego lub usług opartych na technologii VoIP. HotSpot jest urządzeniem obejmującym swoim zasięgiem radiowym obszar będący w zasięgu sieci bezprzewodowej przeznaczonej dla przypadkowych i tymczasowych użytkowników. Urządzenia tworzące hotspot sprawiają, że podłączenie się i korzystanie z hotspota jest maksymalnie uproszczone.
W ramach swojej podstawowej działalności operatora telekomunikacyjnego MoSoCo buduje własne stacje bazowe infrastuktury radiowej tzw. BTS zawierajace w sobie możliwość uruchomienia HotSpot na potrzeby samorządów, firmy oraz osób prywatnych. W ramach dwóch wydzielonych sieci Everest Net oraz OSA Net świadczone są kompleksowe usługi związane z zapewnieniem dostępu do szerokopasmowego Internetu użytkownikom końcowym. Firma MoSoCo we własnym zakresie zajmuje się projektowaniem i budową hotspotów w różnej skali, zarówno lokalnej - szpitale, szkoły hotela, jak i globalnej - pokrycie zasięgiem miasta lub całej gminy.
 
Cechy wyróżniające produkty i usługi Spółki:
  • oszczędność czasu,
  • redukcja kosztów,
  • dostęp do nowatorskich technologii,
  • współpraca z solidnym i zaufanym partnerem,
  • uproszczenie procedur zamawiania usług,
  • szczegółowa kontrola wydatków.
 

Zostań Partnerem MoSoCo

Jeżeli uważasz, że Twoja oferta handlowa lub zakres świadczonych usług może spotkać się z zainteresowaniem ze strony MoSoCo lub współpracujących z nią firm, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z wieloma dostawcami towarów i usługodawcami. Nasze projekty inwestycyjne oraz realizacje w branżach telekomunikacyjnej, ICT i automatyce, wymagają dostaw w bardzo szerokiej gamie towarów. Być może produkujesz lub dostarczasz wyroby, których my poszukujemy. Nasza Platforma partnerska B2B bardzo ułatwia i automatyzuje zawieranie transakcji. Dzięki niej obrót towarami i usługami stał się niezwykle prosty i dynamiczny. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

znajdź nas na mapie

Siedziba MoSoCo 

Firma MoSoCo ma siedzibę w Piasecznie, przy ulicy Nadarzyńskiej 53. Najlepiej do nas dojechać od trasy nr 7 skręcając na drogę 721 w kierunku Piaseczna.

dane kontaktowe i rejestrowe

(N) : MoSoCo Spółka z o.o.

(A) : Nadarzyńska 53, 05-500 Piaseczno, Polska

(RN) : REGON 141819274, NIP 9512282271

(T) : +48 723 020 834

(F) : +48 22 754 6456

(E) : biuro@mosoco.pl

(W) : www.mosoco.pl

(R) : Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS

(K) : KRS 0000328542, kapitał zakładowy 5.400.000,00 PLN opłacony w całości

Początek strony

stopka ue parp