Projekt unijny POIG 8.2.

Firma MoSoCo z powodzeniem zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.2. Wdrażanie elektronicznego biznesu typu B2B pomiędzy współpracującymi firmami.

elektroniczna platforma zamówień

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej powstała bardzo rozbudowana platforma informatyczna, pozwalająca na usprawnienie współpracy pomiędzy firmami, poprzez cyfryzację i automatyzację relacji handlowych i usługowych, w tym przede wszystkim pozwala ona na składanie zapytań ofertowych zarówno ze strony partnerów zainteresowanych sprzedażą jak i zakupem towarów lub usług. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestniczeniem w zapytaniach zakupowych lub sam zamierzasz złożyć zamówienie na interesujące Ciebie towary lub usługi z oferty MoSoCo, zarejestruj się w systemie, i po weryfikacji oraz podpisaniu umowy, będziesz mógł składać zapytania oraz odpowiadać na oferty zakupu.

Interaktywny sklep MoSoCo

Większość sklepów z jakimi mamy do czynienia w Internecie to aplikacje umożliwiające sprzedaż towarów lub usług jakie ma sprzedający w swojej ofercie. Sklep MoSoCo, zbudowany na bazie platformy B2B wdrożonej w ramach projektu współfinansowanego przy udziale środków Unii Europejskiej, pozwala jego klientom na składanie zapytania ofertowego na poszukiwane towary lub usługi. Platforma B2B zbuduje zapytanie skierowane do wielu Partnerów MoSoCo. Po uzyskaniu odpowiedzi od Partnerów, platforma wybierze najbardziej optymalną ofertę, pod względem ceny lub terminu dostawy, i przedstawi ją składającemu zapytanie. Co ważne, platforma pozwala na integrację dostaw od różnych dostawców, a więc kupujący nie musi się martwić, że nie znajdzie całej oferty w jednym miejscu.

Bardzo się cieszymy, że trafiłeś na strony internetowe naszej firmy. Wyrażamy nadzieję, że dzięki przekazowi jaki na tych stronach prezentujemy, będzie możliwe nawiązanie bliższej współpracy zarówno handlowej jak i usługowej. Jeżeli jesteś już naszym Klientem, tym bardziej nam miło, że znów u nas gościsz. W przypadku zainteresowania konkretnym rozwiązaniem, serdecznie zapraszamy na strony Sklepu MoSoCo lub na platformę B2B skierowaną dla współpracujących z nami firm. Zarówno Sklep jak i platforma B2B dają bardo wiele możliwości naszej współpracy. Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu it w postaci elektronicznej platformy B2B realizacja zamówień towaru oraz innych zleceń stała się niezwykle prosta oraz bardzo skuteczna. Zapraszamy do zapoznania się z jej podstawowymi, ale także rozbudowanymi funkcjonalnościami. Liczymy, że przygotowane przez nas rozwiązanie powoli nam w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są naszą podstawową zasadą w realizowanej współpracy. Jeżeli na naszych stronach nie znajdziesz rozwiązania problemu lub poszukiwanego towaru, nie czuj się skrępowany i bez zbędnej zwłoki skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Zapewniamy Ciebie, że zrobią oni wszystko abyś z naszej firmy wyszedł w pełni zadowolony i profesjonalnie obsłużony.

Poświeć 10 minut na zapoznanie się z naszą ofertą towarów i usług

Poznaj naszą firmę

Zostań Partnerem MoSoCo

Jeżeli uważasz, że Twoja oferta handlowa lub zakres świadczonych usług może spotkać się z zainteresowaniem ze strony MoSoCo lub współpracujących z nią firm, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z wieloma dostawcami towarów i usługodawcami. Nasze projekty inwestycyjne oraz realizacje w branżach telekomunikacyjnej, ICT i automatyce, wymagają dostaw w bardzo szerokiej gamie towarów. Być może produkujesz lub dostarczasz wyroby, których my poszukujemy. Nasza Platforma partnerska B2B bardzo ułatwia i automatyzuje zawieranie transakcji. Dzięki niej obrót towarami i usługami stał się niezwykle prosty i dynamiczny. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

znajdź nas na mapie

Siedziba MoSoCo 

Firma MoSoCo ma siedzibę w Piasecznie, przy ulicy Nadarzyńskiej 53. Najlepiej do nas dojechać od trasy nr 7 skręcając na drogę 721 w kierunku Piaseczna.

dane kontaktowe i rejestrowe

(N) : MoSoCo Spółka z o.o.

(A) : Nadarzyńska 53, 05-500 Piaseczno, Polska

(RN) : REGON 141819274, NIP 9512282271

(T) : +48 723 020 834

(F) : +48 22 754 6456

(E) : biuro@mosoco.pl

(W) : www.mosoco.pl

(R) : Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS

(K) : KRS 0000328542, kapitał zakładowy 5.400.000,00 PLN opłacony w całości

Początek strony

stopka ue parp